Opinie o Nas
Obniżka! ELZAB INFOKIOSK Zobacz większe

ELZAB INFOKIOSK

Nowy produkt

1 625,20 zł netto

1 999,00 zł brutto

-459,77 zł

2 458,77 zł brutto

Więcej informacji

ELZAB InfoKiosk

ELZAB InfoKiosk to nowoczesne urządzenie interaktywne, oparte na systemie Android. Może dostarczać określone usługi informacyjne, reklamowe, czy pełnić funkcje kontrolne. 
InfoKiosk może być elementem systemu rejestracji czasu pracy, systemu obsługującego proces produkcji dla weryfikacji wykonanych czynności oraz identyfikacji produktów i podzespołów, może również stanowić punkt dostępowy do Internetu.
Dzięki otwartej platformie opartej o jeden z najpopularniejszych systemów, użytkownik ma możliwość instalowania własnych aplikacji z dowolnej dziedziny i branży. 
Urządzenie wspiera pracę placówek handlowych poprzez sprawdzanie cen, obsługę programów lojalnościowych, emitowanie informacji o produktach, recepturach, bieżących promocjach w placówce handlowej. 
Dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz gwarantuje niezawodną i płynną pracę urządzenia, a 10” ekran dotykowy pozwala na wygodną obsługę aplikacji interaktywnych. 

Komunikacja LAN i WiFi 
ELZAB InfoKiosk komunikuje się z serwerem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN (Ethernet 10/100Mbps) lub WLAN (IEEE 802.11b/g/n). 

Odczyt kodów kreskowych 
W urządzeniu zastosowano zaawansowany moduł skanujący typu area imager. Technologia ta umożliwia bezbłędny odczyt kodów 1D lub 2D drukowanych na papierze, folii, plastiku bądź odczyt z ekranu telefonu komórkowego, czy tabletu. 


Aplikacja do sprawdzania cen 

W urządzeniu preinstalowana jest aplikacja firmy ELZAB dedykowana do branży retail. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlanie ceny towaru. Aplikacja umożliwia wykorzystanie InfoKiosku do wyświetlania filmów reklamowych w czasie oczekiwania na sprawdzenie ceny. Duży wyświetlacz daje komfort czytania ceny, a także zachęca klienta do przyjrzenia się prezentowanym reklamom. 

Dźwiękowe odtwarzanie cen 
Wbudowane głośniki stereo umożliwiają dźwiękowe odtwarzanie ceny towaru. Możliwe jest ustawienie głosu żeńskiego lub męskiego. Funkcja głosowa stanowi dużą pomoc dla osób starszych lub niedowidzących. 

Wyświetlacz 
W urządzeniu zastosowano dotykowy, kolorowy wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 10,1’’ oraz rozdzielczości 1024x600 pikseli. 
Na wyświetlaczu prezentowana jest grafika zachęcająca do odczytania ceny na produkcie. Wyświetlacz umożliwia również wyświetlanie grafik reklamowych w czasie, gdy sprawdzarka znajduje się w stanie oczekiwania. 

Komunikacja z systemem komputerowym 
Aplikacja komunikuje się z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN lub WLAN. W momencie odczytania kodu kreskowego aplikacja wysyła zapytanie o dane towaru do oprogramowania zarządzającego. Centralne pamiętanie bazy towarowej gwarantuje zgodność danych na wszystkich zainstalowanych w sieci urządzeniach. 

Możliwość dołączenia czytnika zewnętrznego 
Do InfoKiosku można podpiąć dodatkowy czytnik ręczny. Jest to przydatne w sytuacji, kiedy sklep oferuje towary wielkogabarytowe.

spa10000.3_l.jpgspa10000.6_l.jpg

7 innych produktów w tej samej kategorii: